Jste to, co jíte – Jana a Eva

I v dnešním jste to, co jíte čeká naše dietology pořádná fuška. A to hnedka dvojitá. Pro tentokrát si zavzpomínáme na souboj v těžké váze a vrhneme se do hubnutí dvou kamarádek, jenž spojuje i láska k softballu. Obě jsou tedy aktivními sportovkyněmi, jí zdravě a přesto se jim nedaří dosáhnout kýžených výsledků. Jste to, co jíte přijelo vše uvést na pravou míru.

Jana měří 165 centimetrů a váží 78 kilo. Ráda sportuje, hraje již zmíněný softball, jezdí na kole, plave a sem tam nepohrdne ani posilovnou. Takže v pohybu rozhodně problém nebude. To její životní styl bude mít rozhodně větší podíl na kilech nadváhy. V podstatě jí akorát snídani a pak až večeři. Hlad během dne nezdravě zahání v rychlých občerstveních. Její hlavní motivací je možnost si pořídit konečně krásné šaty. Kvůli svým proporcím totiž musí nakupovat v pánském oddělení, kde dostane tu svou velikost.

Eva v jste to, co jíte je hlavně kvůli Janě, kterou tím chce podpořit v jejím snažení. Měří obdobně 165 centimetrů a váží 81,5 kilo. I ona tak dostává možnost zlepšit si kondičku a kvůli kilům navíc se tak nezadýchávat. Jak se ukáže, i pro tentokrát bude hodně důležitá psychika, jenž snad podpoří rivalita obou dívek.

Comments are closed.